O nas

Turystyka i podróże

Turystyka i podróżowanie od lat są naszą pasją. Tworzymy zespół pasjonatów obieżyświatów, gotowych na wiele… Życie nauczyło nas marzyć, stawiać cele, konsekwentnie do nich dążyć i je osiągać. To, co dzisiaj robimy, powstało z marzeń, niegasnącej potrzeby odkrywania i poznawania świata, potrzeby spędzania wspólnie czasu, który nieubłaganie przemija i nie daje się cofnąć. Łapiemy wiatr w żagle, gdy ten wieje. Zabieramy na pokład tych, którzy chcą z nami płynąć. Razem zaspokajamy pragnienia i budujemy wspomnienia. Spędzamy wspólnie czas, stawiamy wspólne cele, łączymy wspólne pasje, a to pozwala nam z satysfakcją przejść przez życie, uczynić z niego piękne, lekkie i przyjemne, zgromadzić majątek, którego wycenić się nie da – bezcenne wspomnienia…

Naszą misją stało się zaspokajanie potrzeb efektywnego wypoczynku i spełnianie marzeń o podróżowaniu… Być dla innych i wśród innych, dostarczając niezapomnianych wrażeń. W służbie ludzi zapracowanych i zabieganych, pochłoniętych bezpowrotnie przez cywilizację tego świata, ale niezatraconych – ludzi wrażliwych, z duszami marzycieli, niepozbawionych potrzeb odpoczynku i relaksu… często krótkiego i efektywnego. .Naszym celem stworzenie szerokiej oferty kompaktowych wypraw turystycznych dla motocyklistów i miłośników wszelakich formuł caravaningu w Europie…

Dopracowany model turystyki poznawczej, wypoczynkowej i biznesowej dla ceniących perfekcję, wygodę oraz bezpieczeństwo. Oferta butiku, sklepiku, kramiku z „pudełkowymi” rozwiązaniami projektów zorganizowanych aktywności, zbilansowanych zróżnicowanymi formami relaksu i dobrego wypoczynku.

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

Bezpieczna Podróż

UTARTYM SZLAKIEM I POZA NIM...A TUŻ OBOK

Podróżujemy od lat, organizując mniej i bardziej egzotyczne wyprawy dla siebie, zapraszając do udziału przyjaciół, ich przyjaciół, przyjaciół ich przyjaciół, znajomych i całkiem nieznajomych. Każda z dotychczasowych wypraw dalekich była jedyna, niepowtarzalna, tak w formie, celach, przeżyciach, napotkanych ludziach, jak i skatalogowanych wspomnieniach. Tak też pragniemy kontynuować nasze kolejne podróże, koncentrując się w pełni na ludziach i niezapomnianych przeżyciach, dostarczając radości i poczucia doświadczania czegoś niebanalnego, nietuzinkowego, czegoś niepowtarzalnego. Nasza wiedza i doświadczenia pozwalają na odtwarzanie zrealizowanych w przeszłości, a więc sprawdzonych, bezpiecznych, dokładnie zaplanowanych i świetnie zorganizowanych wycieczek turystycznych, jak i proponowanie całkowicie nowych, o charakterze eksploracyjnym, ekspedycyjnym i przygodowym, nie w pełni przewidywalnych, a przez to bardzo ekscytujących. Najciekawsze projekty turystyczne i podróżnicze są naszego autorstwa, choć inspiracji dostarczają często uczestnicy, dla których chętnie podejmujemy kolejne wyzwania.

TYLKO MAŁE GRUPY

Z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem organizujemy niezapomniany czas urlopu dla tych wszystkich, którzy na co dzień intensywnie czas swój poświęcają innym i pragną choćby przez skończoną chwilę stać się kimś „nowym”, kimś od kogo nikt i niczego nie oczekuje… Stać się kimś, na kim nie ciążą zadania i odpowiedzialność,  przez skończoną chwilę zniknąć dla codzienności, by pojawić się gdzieś w pięknym miejscu tego świata i tam poczuć wolność, oddając się wyciszającemu zapomnieniu.

W każdym przypadku naszych propozycji wypraw turystycznych i podróżniczych – w dbałości o najwyższą jakość, dobre relacje i fantastyczną atmosferę  – wielkość grupy jest ograniczona do kilku, czasami kilkunastu osób. Nie stanowi również wyjścia poza ramy naszego działania podróż indywidualna, wyprawa jednoosobowa pod opieką jednego z nas. Podróżujemy zawsze wspólnie z uczestnikami, dbając o ich komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

JAKOŚĆ PRZYGODY BEZ KOMPROMISÓW

Tworzymy jakość Waszej przygody i spędzania wolnego czasu. Porzucamy standardy i schematy, nie pomijając Waszego bezpieczeństwa. Łączymy z pozoru różne – i wydawałoby się złudnie, niepasujące do siebie – formy aktywności w jedną spójną całość, nadając podróży nowy i niezapomniany wymiar.

Podróżujemy tak, by wychodzić przygodzie naprzeciw, jednak nie rezygnujemy z planowania, zapewnienia oczekiwanego poziomu komfortu i przede wszystkim bezkompromisowego bezpieczeństwa.

ZMOTORYZOWANA FORMA

Indywidualnego charakteru i swoistego clou wycieczkom turystycznym i wyprawom podróżniczym nadaje – ze względu na rodzaj transportu – ich forma zmotoryzowana, pozwalająca sprawnie przemierzać długie dystanse, docierać do miejsc wyjątkowych, odczuwać wolność i jednocześnie bliskość z otoczeniem….

Jak tylko się da, gdzie się tylko się da i kiedy tylko się da podróżujemy w formach zmotoryzowanych, organizując i prowadząc niewielkie grupy chętnych do wspólnych podroży, niczym karawany drogami Europy i reszty świata.

Czasami samochód specjalny, caravan, camper, mobilny dom…. I marzenia o podróżowaniu, które spełniamy, tworząc nową jakość w objazdowej turystyce caravaningowej (karawaningowej).

Czasami motocykl, skuter, quad… Od lat łączymy nasze pasje do poznawania świata z młodzieńczym zamiłowaniem do motocykli i wszystkiego, co je choć troszkę przypomina. Naszą pasją zarażamy innych… Budujemy nową jakość turystyki – turystykę motocyklową bez granic… turystykę motocyklową z pasją!

 

 

DLA KOGO?

Turystyka objazdowa i podróżowanie bez granic, ale nie dla każdego…

Nie organizujemy czasu dla miłośników jazdy bez celu przed siebie – to byłoby zbyt łatwe.

Nie organizujemy czasu dla tych, którzy nim dysponują w nadmiarze – to byłoby zbyt trudne.

Organizujemy czas dla pochłoniętych codziennością, zapracowanych, często bardzo wymagających, ale zdecydowanych z naszych usług skorzystać.  Organizujemy wolny czas dla dojrzałych, doświadczonych życiowo, ustatkowanych, szanujących siebie i innych, zdecydowanych spędzać czas w towarzystwie i w sposób dobrze zorganizowany.

Nieco żartobliwie i z dystansem do sobie i do Was – zamieniamy syndrom kryzysu wieku średniego w dobrą zabawę i wielki fun

SUMMA SUMMARUM

  • Planujesz go mieć… Może już go masz… A może nie masz, ale gdybyś miał, to…
  • Nie deponujesz, a chętnie wydajesz… Nie szczędzisz, by ciekawie żyć…
  • Lubisz poznawać zapachem, dotykiem i smakiem, ciekawią Cię ludzie i świat…
  • Nie przeszkadza Tobie ciepło, zimno, słońce, deszcz, ani wiatr.. Bierzesz dzień jakim jest…
  • Przeraża Cię sama myśl, że za 20 lat możesz bardziej żałować tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś

KONIECZNIE  skontaktuj się z nami i wybierz w podróż dla siebie, jedną ze sprawdzonych TUTAJ.

Chcesz nas bardziej poznać i zobaczyć co juz zwiedziliśmy?

Zobacz relacje z podrózy

Zespół

Członek zespołu Maciej (Zeus)

mózg… planista… menadżer projektów… pilot i kierownik wypraw…

Z powołania i zawodu inżynier, jak sam o sobie pisze – umysł z definicji ścisły, choć niepozbawiony wrażliwości na piękno obrazu w każdej formie. Od zawsze związany z dużym przemysłem. Kiedyś konstruktor, programista, menadżer projektów, przedsiębiorca, pracodawca, prezes zarządu w kilku spółkach, dziś  mentor i konsultant techniczny… z zamiłowania właściciel kilku psów, z którymi na swoim prywatnym placu szkoleniowym spędza godziny zapomnienia, do tego podróżnik i pasjonata turystyki motocyklowej… w naszym Teamie No.1

Członek zespołu Danuta

serce matki… osobista asystentka Maćka… ciepły kontakt Klienta… wsparcie dla niezdecydowanych „plecaczków”

Ekonomista z zawodu, ale  przede wszystkim i jak o sobie pisze – mama trójki dorosłych już dzieciaków, żona wiecznie stawiającego wysoko poprzeczki wyzwań Maćka, opiekunka stada hiper-aktywnych Owczarków Niemieckich, ich wszystkich wspólnym kucharzem, lekarzem i asystentem. Do tego uwielbia podróżować z mężem… pasjonatka turystyki motocyklowej. W naszym Teamie pomoc organizacyjna i ciepły kontakt dla naszych Klientów, szczególnie silne wsparcie dla nieco niezdecydowanych „plecaczków”..

Członek zespołu Mirela

okrasa słów i paleta kolorów dla miejsc planowanych podróży…

Z wykształcenia magister filologii polskiej i bibliotekoznawstwa. Z pasji, którą miała szczęście przerodzić w zawód wykonywany, fotograf.

Od wielu lat z powodzeniem współtworzy agencję fotograficzną z pasją.

Miłośniczka zwierząt (zawsze jest ich wokół niej pełno) i podróży, z których przywozi plecak pełen zaklętych w kadrach wspomnień. Do niedawna zagorzała zwolenniczka czterech kółek, dziś już nie tak pewna przekonań -spróbuje swoją barierę przed  motocyklami przełamać … dołączając do zespołu.

Powoli będziemy ją z nimi „oswajać” ???? W naszym zespole słowem i światłem maluje obrazy miejsc, w które będziemy Was zabierać.

Członek zespołu Michał

mózg inżynierii finansowej… czarodziej i dobrodziej…  pilot i kierownik wypraw… 100% zamiennik Zeusa

stały bywalec zlotów motocyklowych, zorientowany w świecie klubów motocyklowych, miłośnik ciężkiej muzyki, dobrej whisky i niemieckich motocykli…
Z wykształcenia finansista, absolwent UMK w Toruniu, przedsiębiorca, zaangażowany w wiele projektów biznesowych, wśród których MOTOpodrozni bezapelacyjnie i całkowicie zawładnęli jego sercem…

Zimą fan snowboardu, a przez cały rok wielki miłośnik podróży – nie tylko na dwóch kołach – eksploruje z najbliższymi bliższe i dalsze zakątki świata przy każdej nadarzającej się okazji…