O nas

Turystyka i podróże

Podróżowanie, eksplorowanie, turystyka, motocykle i  samochody specjalne, kempingowe od lat są naszą pasją. Dzielimy nasze pasje z innymi pasjonatami, zarażamy pasjami tych, którzy jeszcze ich nie mają i łączymy w całość, budując społeczność miłośników odkrywania wielkiego świata w nieszablonowych formach.

Życie nauczyło nas ambitnie marzyć, stawiać przyziemne cele, dokładnie planować, konsekwentnie plan realizować i osiągać cele. To, co dzisiaj robimy, powstało z marzeń, niegasnącej potrzeby odkrywania i poznawania świata, potrzeby spędzania wspólnie czasu, który nieubłaganie przemija i nie daje się cofnąć.

Z powodu tego nieodwracalnie mijającego czasu wsiadamy na statek o nazwie „PODRÓŻE”, łapiemy wiatr w żagle, gdy ten wieje… Zabieramy na pokład tych, którzy chcą z nami płynąć… Razem zaspokajamy pragnienia i budujemy wspomnienia. Podróżując spędzamy wspólnie czas, stawiamy wspólne cele, łączymy wspólne pasje, a to pozwala nam z satysfakcją przejść przez życie, uczynić z niego piękne, lekkie i przyjemne, zgromadzić majątek, którego wycenić się nie da – bezcenne doświadczenia i niezapomniane wspomnienia .

Stworzyliśmy zespół profesjonalistów, którzy organizują Wasze niezwykłe podróże.

Naszą misją stało się zaspokajanie potrzeb efektywnego wypoczynku i spełnianie marzeń o podróżowaniu w nieszablonowy sposób… Być dla innych i wśród innych, dostarczając niezapomnianych wrażeń. Postanowiliśmy funkcjonować w służbie ludziom zapracowanym i zabieganym, pochłoniętym bezpowrotnie przez cywilizację tego świata, ale niezatraconych – ludziom wrażliwym, z duszami marzycieli, niepozbawionych potrzeb odpoczynku i relaksu… Ludziom zapracowanym z potrzebą relaksu, bardzo często krótkiego, a przez to koniecznie efektywnego.

Naszym celem stało się stworzenie szerokiej oferty kompaktowych, intensywnych i bezpiecznych wypraw podróżniczych, wycieczek turystycznych oraz imprez dla użytkowników motocykli, użytkowników samochodów wyprawowych i użytkowników kamperów. Oferty ciekawych wycieczek po Polsce, podróży po Europie, wypraw turystyczno-podróżniczych do odległych zakątków świata.

Tworzymy dopracowany model zrównoważonej turystyki poznawczej, model turystyki wypoczynkowej i turystyki biznesowej dla ceniących perfekcję, wygodę oraz bezpieczeństwo. Konstruujemy ofertę podróżniczego butiku, sklepiku, kramiku z „pudełkowymi” rozwiązaniami projektów zorganizowanych aktywności w programach objazdowych, formach motocyklowych i caravaningowych kamperami, wzbogaconych zróżnicowanymi formami relaksu i dobrego wypoczynku.

 

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

Bezpieczna Podróż

UTARTYM SZLAKIEM I POZA NIM...A TUŻ OBOK

Podróżujemy od lat po wszystkich kontynentach, organizując mniej i bardziej egzotyczne wyprawy dla siebie, zapraszając do udziału przyjaciół, przyjaciół naszych przyjaciół, przyjaciół ich przyjaciół, znajomych i całkiem nieznajomych. Każda z dotychczasowych wypraw podróżniczych, wycieczek turystycznych, tych dalekich i bliskich była jedyna, niepowtarzalna, tak w formie, celach, przeżyciach, napotkanych ludziach, jak i skatalogowanych wspomnieniach.

Tak też pragniemy kontynuować nasze kolejne podróże, koncentrując się w pełni na ludziach i niezapomnianych przeżyciach, dostarczając radości i poczucia doświadczania czegoś niebanalnego, nietuzinkowego, czegoś niepowtarzalnego. Nasza wiedza o podróżowaniu i doświadczenia z turystyką pozwalają na odtwarzanie zrealizowanych w przeszłości, a więc sprawdzonych, bezpiecznych, dokładnie zaplanowanych i świetnie zorganizowanych wycieczek utartymi szlakami jak i proponowanie całkowicie nowych, o charakterze eksploracyjnym, ekspedycyjnym i przygodowym, nie w pełni przewidywalnych, a przez to bardzo ekscytujących.

Najciekawsze projekty turystyczne i podróżnicze są naszego autorstwa, choć inspiracji dostarczają często uczestnicy, dla których chętnie podejmujemy kolejne wyzwania.

TYLKO MAŁE GRUPY

Z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem organizujemy niezapomniany czas urlopu dla tych wszystkich, którzy na co dzień intensywnie czas swój poświęcają innym i pragną choćby przez skończoną chwilę stać się kimś „nowym”, kimś od kogo nikt i niczego nie oczekuje… Stać się kimś, na kim nie ciążą zadania i odpowiedzialność,  przez skończoną chwilę zniknąć dla codzienności, by pojawić się gdzieś w pięknym miejscu tego świata i tam poczuć wolność, oddając się wyciszającemu zapomnieniu.

W każdym przypadku naszych propozycji wypraw turystycznych i podróżniczych – w dbałości o najwyższą jakość, dobre relacje i fantastyczną atmosferę  – wielkość grupy jest ograniczona do kilku, czasami kilkunastu osób. Nie stanowi również wyjścia poza ramy naszego działania podróż indywidualna, wyprawa jednoosobowa pod opieką jednego z nas. Podróżujemy zawsze wspólnie z uczestnikami, dbając o ich komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

JAKOŚĆ PRZYGODY BEZ KOMPROMISÓW

Tworzymy jakość Waszej przygody i spędzania wolnego czasu. Porzucamy standardy i schematy, nie pomijając Waszego bezpieczeństwa. Łączymy z pozoru różne – i wydawałoby się złudnie, niepasujące do siebie – formy aktywności w jedną spójną całość, nadając podróży nowy i niezapomniany wymiar.

Podróżujemy tak, by wychodzić przygodzie naprzeciw, jednak nie rezygnujemy z planowania, zapewnienia oczekiwanego poziomu komfortu i przede wszystkim bezkompromisowego bezpieczeństwa.

ZMOTORYZOWANA FORMA

Indywidualnego charakteru i swoistego clou wycieczkom turystycznym i wyprawom podróżniczym nadaje – ze względu na rodzaj transportu – ich forma zmotoryzowana, forma motocyklowa i forma caravaningowa kamperami i pojazdami specjalnymi,  pozwalająca sprawnie przemierzać długie dystanse, docierać do miejsc wyjątkowych, odczuwać wolność i jednocześnie bliskość z otoczeniem….

Jak tylko się da, gdzie się tylko się da i kiedy tylko się da podróżujemy motocyklami, lub kamperami organizując i prowadząc niewielkie grupy chętnych do wspólnych podroży, niczym karawany drogami Europy i reszty świata.

Czasami samochód specjalny, caravan, kamper, przyczepa, mobilny dom….Czasami motocykl, skuter, quad… I marzenia o podróżowaniu, które spełniamy, tworząc nową jakość w objazdowej turystyce zrównoważonej.

Od lat łączymy nasze pasje do poznawania świata z młodzieńczym zamiłowaniem do motocykli i wszystkiego, co je choć troszkę przypomina. Naszą pasją zarażamy innych… Budujemy nową jakość turystyki – turystykę motocyklową bez granic… turystykę caravaningową z pasją!

 

 

DLA KOGO NASZE PROPOZYCJE?

Turystyka objazdowa i podróżowanie bez granic, ale nie dla każdego…

Nie organizujemy czasu dla miłośników jazdy bez celu przed siebie – to byłoby zbyt łatwe.

Nie organizujemy czasu dla tych, którzy nim dysponują w nadmiarze – to byłoby zbyt trudne.

Organizujemy czas dla ludzi pochłoniętych codziennością, zapracowanych, często bardzo wymagających, ale zdecydowanych z naszych usług skorzystać.

Organizujemy wolny czas dla ludzi dojrzałych, doświadczonych życiowo, ustatkowanych, szanujących siebie i innych, zdecydowanych spędzać czas w towarzystwie i w sposób dobrze zorganizowany.

Nieco żartobliwie i z dystansem do siebie i do Was – zamieniamy syndrom kryzysu wieku średniego w dobrą zabawę i wielki fun

SUMMA SUMMARUM

  • Planujesz go mieć… Może już go masz… A może nie masz, ale gdybyś miał, to…
  • Nie deponujesz, a chętnie wydajesz… Nie szczędzisz, by ciekawie żyć…
  • Lubisz poznawać zapachem, dotykiem i smakiem, ciekawią Cię ludzie i świat…
  • Nie przeszkadza Tobie ciepło, zimno, słońce, deszcz, ani wiatr.. Bierzesz dzień jakim jest…
  • Przeraża Cię sama myśl, że za 20 lat możesz bardziej żałować tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś

KONIECZNIE  skontaktuj się z nami i wybierz w podróż dla siebie, jedną ze sprawdzonych TUTAJ.

Chcesz nas bardziej poznać i zobaczyć co juz zwiedziliśmy?

Zobacz relacje z podrózy

Zespół

Członek zespołu Maciej (Zeus)

mózg… planista… menadżer projektów… pilot i kierownik wypraw…

Z powołania i zawodu inżynier, jak sam o sobie pisze – umysł z definicji ścisły, choć niepozbawiony wrażliwości na piękno obrazu w każdej formie. Od zawsze związany z dużym przemysłem. Kiedyś konstruktor, programista, menadżer projektów, przedsiębiorca, pracodawca, prezes zarządu w kilku spółkach, dziś doradca i konsultant techniczny… z zamiłowania właściciel kilku psów, z którymi na swoim prywatnym placu szkoleniowym spędza godziny zapomnienia, do tego podróżnik i pasjonata turystyki motocyklowej… w naszym Teamie No.1

Członek zespołu Danuta (Nutka)

serce matki… osobista asystentka Maćka… ciepły kontakt Klienta… wsparcie dla niezdecydowanych „plecaczków”

Ekonomista z zawodu, ale  przede wszystkim i jak o sobie pisze – mama trójki dorosłych już dzieciaków, żona wiecznie stawiającego wysoko poprzeczki wyzwań Maćka, opiekunka stada hiper-aktywnych Owczarków Niemieckich, ich wszystkich wspólnym kucharzem, lekarzem i asystentem. Do tego uwielbia podróżować z mężem… pasjonatka turystyki motocyklowej. W naszym Teamie pomoc organizacyjna i ciepły kontakt dla naszych Klientów, szczególnie silne wsparcie dla nieco niezdecydowanych „plecaczków”..

Członek zespołu Michał (Majk)

mózg inżynierii finansowej… czarodziej i dobrodziej…  pilot i kierownik wypraw… 100% zamiennik Zeusa

Stały bywalec zlotów motocyklowych, zorientowany w świecie klubów motocyklowych, miłośnik ciężkiej muzyki, dobrej whisky i niemieckich motocykli…
Z wykształcenia finansista, absolwent UMK w Toruniu, przedsiębiorca, zaangażowany w wiele projektów biznesowych, wśród których MOTOpodrozni bezapelacyjnie i całkowicie zawładnęli jego sercem…

Zimą fan snowboardu, a przez cały rok wielki miłośnik podróży – nie tylko na dwóch kołach – eksploruje z najbliższymi bliższe i dalsze zakątki świata przy każdej nadarzającej się okazji…

Członek zespołu Michał (Mikow)

dusza towarzystwa… wsparcie… oparcie… nasze czwarte koło… pilot i kierownik wypraw…

Z zawodu blacharz samochodowy z awersją do szlifierki, polerki, młotka i „antywgniotka”, więc odkąd tylko pamięta handluje i dobrze w handlu funkcjonuje. W każdym czasie wolnym „koncertowe zwierze”, z muzyką na żywo zawsze i wszędzie. Długie wieczory najchętniej spędza w rozmownym towarzystwie i asystentką”rudą”.
Motocykl dosiadł jakieś 15 lat temu i od pierwszej przejażdżki postawił pytanie,  na które do dziś nie poznał odpowiedzi – dlaczego tak późno? 
Wielbiciel dwukołowej jazdy godzinami i połykania kilometrów asfaltami, a przy tym miłośnik natury i architektury…