ZDAŃ KILKA O NAS

No cóż, całą kwintesencją nas jest ów cytat:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

 


DOKĄD ZMIERZAMY


Turystyka i podróżowanie od lat jest naszą pasją.

 

Budujemy zespół pasjonatów obieżyświatów, gotowych na wiele...

 

Życie nauczyło nas marzyć, stawiać cele, konsekwentnie do nich dążyć i je osiągać. To, co dzisiaj robimy, powstało z marzeń, niegasnącej potrzeby odkrywania i poznawania świata, potrzeby spędzania wspólnie czasu, który nieubłaganie przemija i nie daje się cofnąć.  Łapiemy wiatr w żagle, gdy wieje. Zabieramy na pokład tych, którzy chcą z nami płynąć. Razem zaspokajamy pragnienia i budujemy wspomnienia. Spędzamy wspólnie czas, stawiamy wspólne cele, łączymy wspólne pasje, a to pozwala nam z satysfakcją przejść przez życie, uczynić z niego piękne, lekkie i przyjemne, zgromadzić majątek, którego wycenić się nie da – bezcenne wspomnienia...
 
.

Naszą misją stało się zaspokajanie potrzeb efektywnego wypoczynku i spełnianie marzeń o podróżowaniu...

 

Być dla innych i wśród innych, dostarczając niezapomnianych wrażeń. W służbie ludzi zapracowanych i zabieganych, pochłoniętych bezpowrotnie przez cywilizację tego świata, ale niezatraconych - ludzi wrażliwych, z duszami marzycieli, niepozbawionych potrzeb odpoczynku i relaksu... często krótkiego i efektywnego. 

 

.

Naszym celem stworzenie szerokiej oferty kompaktowych wypraw turystycznych dla motocyklistów w Europie...

 

Dopracowany model turystyki poznawczej, wypoczynkowej i biznesowej dla ceniących perfekcję, wygodę oraz bezpieczeństwo. Formuła butiku, sklepiku, kramiku z "pudełkowymi" rozwiązaniami projektów zorganizowanych aktywności, zbilansowanych zróżnicowanymi formami relaksu i dobrego wypoczynku.

FORMUŁA DZIAŁANIA


KENIA-DAZW

UTARTYM SZLAKIEM I POZA NIM... Podróżujemy od lat, organizując mniej i bardziej egzotyczne wyprawy dla siebie, zapraszając do udziału przyjaciół, ich przyjaciół, przyjaciół ich przyjaciół, znajomych  i całkiem nieznajomych. Każda z dotychczasowych była jedyna, niepowtarzalna, tak w formie, celach, przeżyciach, napotkanych ludziach, jak i skatalogowanych wspomnieniach. 

Tak też pragniemy kontynuować - koncentrując się w pełni na ludziach i niezapomnianych przeżyciach, dostarczając radości i poczucia doświadczania czegoś niebanalnego, nietuzinkowego, czegoś niepowtarzalnego. 

Nasza wiedza i doświadczenia pozwalają na odtwarzanie zrealizowanych w przeszłości, a więc sprawdzonych, dokładnie zaplanowanych i świetnie zorganizowanych wypraw turystycznych, jak i  proponowanie całkowicie nowych, o charakterze eksploracyjnym i przygodowym, nie w pełni przewidywalnych, a przez to bardzo ekscytujących. Projekty są naszego autorstwa, choć inspiracji dostarczają często sami Klienci, dla których chętnie podejmujemy wyzwania. 

 

 

 

 

KENIA-DAZW-DZIECI

TYLKO MAŁE GRUPY... Z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem organizujemy niezapomniany czas urlopu dla tych wszystkich, którzy na co dzień intensywnie czas swój poświęcają innym i pragną choćby przez skończoną chwilę stać się kimś "nowym" - kimś od kogo nikt niczego nie oczekuje...kimś, na kim nie ciążą zadania i odpowiedzialność,  przez skończoną chwilę zniknąć dla codzienności, by pojawić się gdzieś w pięknym miejscu tego świata i tam poczuć wolność, oddając się wyciszającemu zapomnieniu.

W każdym przypadku - w dbałości o najwyższą jakość, dobre relacje i fantastyczną atmosferę  - wielkość grupy jest ograniczona do kilku, czasami kilkunastu osób. Nie stanowi również wyjścia poza ramy działania wyprawa jednoosobowa. Podróżujemy zawsze wspólnie z uczestnikami, dbając o ich komfort i dobrą zabawę.

 

 

 

 

 

 

RAFTING-ZOLTY-PONTON-RWACA

JAKOŚĆ PRZYGODY... Tworzymy jakość przygody i spędzania wolnego czasu. Porzucamy standardy i schematy. Łączymy z pozoru różne od siebie i wydawałoby się niepasujące do siebie formy aktywności w jedną spójną całość, nadając podróży nowy wymiar.  

Podróżujemy tak, by wychodzić przygodzie naprzeciw, jednak nie rezygnujemy z planowania, zapewnienia oczekiwanego poziomu komfortu i przede wszystkim bezkompromisowego bezpieczeństwa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

KORSYKA-GORY-MOTO-DAZWMOTO FORMUŁA... Indywidualnego charakteru i swoistego clou wyprawom nadaje formuła ich organizacji - podróżujemy motocyklami i wszystkim co choć trochę je przypomina...  Jak tylko się da, gdzie się tylko się da i kiedy tylko się da...

Od lat łączymy pasję podróżowania i poznawania z młodzieńczym zamiłowaniem do motocykli.

Naszą pasją zarażamy innych... Budujemy nową jakość turystyki - turystykę motocyklową bez granic... turystykę z pasją!

 

 

 

 

 

 

 

 

DURMITOR-MOTOCYKL-MAZW

SYNDROM KRYZYSU... Turystyka motocyklowa bez granic nie dla każdego...

 

Nie organizujemy czasu dla miłośników jazdy bez celu przed siebie - to byłoby zbyt łatwe.

Nie organizujemy czasu dla tych, którzy nim dysponują w nadmiarze - to byłoby zbyt trudne.

 

Organizujemy czas dla pochłoniętych codziennością, zapracowanych, często bardzo wymagających, ale zdecydowanych z naszych usług skorzystać.  Nieco żartobliwie i z dystansem - zamieniamy syndrom kryzysu wieku średniego w dobrą zabawę i wielki fun... tak więc jeśli:

 

1. planujesz zakup... już go masz... a może nie masz, ale gdybyś miał...

2. pracujesz, zarabiasz, nie odkładasz, a chętnie wydajesz...
3. lubisz poznawać zapachem, dotykiem i smakiem, ciekawi Cię świat
4. nie przeszkadza ciepło, zimno, słońce, deszcz ni wiatr...
5. przeraża Cię myśl, że za 20 lat możesz bardziej żałować tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś..

koniecznie skontaktuj się z nami.

.

ZESPÓŁ EKSPERCI


MACIEJ
ZWIERZYCHOWSKI
DANUTA
ZWIERZYCHOWSKA
MIRELA
SZYCHOWIAK
MICHAŁ
FRELICHOWSKI

WSPARCIE PARTNERSTWO


CERTYFIKATY WYRÓŻNIENIA


Translate automatically »

Nie chcesz przeoczyć nowości i zmian?

Podaj e-mail i otrzymuj Newslettera

Zgadzam się - wysyłajcie mi newsletter (pamiętaj, że możesz zrezygnować w każdej chwili).