ZDAŃ KILKA O NAS

No cóż, całą kwintesencją nas jest ów cytat:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”

 


TURYSTYKA I PODRÓŻE


Turystyka i podróżowanie od lat są naszą pasją.
Tworzymy zespół pasjonatów obieżyświatów, gotowych na wiele... Życie nauczyło nas marzyć, stawiać cele, konsekwentnie do nich dążyć i je osiągać. To, co dzisiaj robimy, powstało z marzeń, niegasnącej potrzeby odkrywania i poznawania świata, potrzeby spędzania wspólnie czasu, który nieubłaganie przemija i nie daje się cofnąć.  Łapiemy wiatr w żagle, gdy ten wieje. Zabieramy na pokład tych, którzy chcą z nami płynąć. Razem zaspokajamy pragnienia i budujemy wspomnienia. Spędzamy wspólnie czas, stawiamy wspólne cele, łączymy wspólne pasje, a to pozwala nam z satysfakcją przejść przez życie, uczynić z niego piękne, lekkie i przyjemne, zgromadzić majątek, którego wycenić się nie da – bezcenne wspomnienia...

 

Naszą misją stało się zaspokajanie potrzeb efektywnego wypoczynku i spełnianie marzeń o podróżowaniu...
Być dla innych i wśród innych, dostarczając niezapomnianych wrażeń. W służbie ludzi zapracowanych i zabieganych, pochłoniętych bezpowrotnie przez cywilizację tego świata, ale niezatraconych - ludzi wrażliwych, z duszami marzycieli, niepozbawionych potrzeb odpoczynku i relaksu... często krótkiego i efektywnego. 
.Naszym celem stworzenie szerokiej oferty kompaktowych wypraw turystycznych dla motocyklistów w Europie...
Dopracowany model turystyki poznawczej, wypoczynkowej i biznesowej dla ceniących perfekcję, wygodę oraz bezpieczeństwo. Formuła butiku, sklepiku, kramiku z "pudełkowymi" rozwiązaniami projektów zorganizowanych aktywności, zbilansowanych zróżnicowanymi formami relaksu i dobrego wypoczynku.

BEZPIECZNA PRZYGODA


KENIA-DAZW

UTARTYM SZLAKIEM I POZA NIM...A TUŻ OBOK. Podróżujemy od lat, organizując mniej i bardziej egzotyczne wyprawy dla siebie, zapraszając do udziału przyjaciół, ich przyjaciół, przyjaciół ich przyjaciół, znajomych  i całkiem nieznajomych. Każda z dotychczasowych wypraw dalekich była jedyna, niepowtarzalna, tak w formie, celach, przeżyciach, napotkanych ludziach, jak i skatalogowanych wspomnieniach. 

Tak też pragniemy kontynuować nasze kolejne podróże, koncentrując się w pełni na ludziach i niezapomnianych przeżyciach, dostarczając radości i poczucia doświadczania czegoś niebanalnego, nietuzinkowego, czegoś niepowtarzalnego. 

Nasza wiedza i doświadczenia pozwalają na odtwarzanie zrealizowanych w przeszłości, a więc sprawdzonych, bezpiecznych, dokładnie zaplanowanych i świetnie zorganizowanych wypraw turystycznych, jak i  proponowanie całkowicie nowych, o charakterze eksploracyjnym, ekspedycyjnym i przygodowym, nie w pełni przewidywalnych, a przez to bardzo ekscytujących.

Najciekawsze projekty turystyczne i podróżnicze są naszego autorstwa, choć inspiracji dostarczają często uczestnicy, dla których chętnie podejmujemy kolejne wyzwania. 


KENIA-DAZW-DZIECI

TYLKO MAŁE GRUPY... Z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem organizujemy niezapomniany czas urlopu dla tych wszystkich, którzy na co dzień intensywnie czas swój poświęcają innym i pragną choćby przez skończoną chwilę stać się kimś "nowym", kimś od kogo nikt i niczego nie oczekuje... Stać się kimś, na kim nie ciążą zadania i odpowiedzialność,  przez skończoną chwilę zniknąć dla codzienności, by pojawić się gdzieś w pięknym miejscu tego świata i tam poczuć wolność, oddając się wyciszającemu zapomnieniu.

W każdym przypadku naszych propozycji wypraw turystycznych i podróżniczych - w dbałości o najwyższą jakość, dobre relacje i fantastyczną atmosferę  - wielkość grupy jest ograniczona do kilku, czasami kilkunastu osób. Nie stanowi również wyjścia poza ramy naszego działania podróż indywidualna, wyprawa jednoosobowa pod opieką jednego z nas. Podróżujemy zawsze wspólnie z uczestnikami, dbając o ich komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

 


RAFTING-ZOLTY-PONTON-RWACA

JAKOŚĆ PRZYGODY BEZ KOMPROMISÓW... Tworzymy jakość Waszej przygody i spędzania wolnego czasu. Porzucamy standardy i schematy, nie pomijając Waszego bezpieczeństwa. Łączymy z pozoru różne i -wydawałoby się złudnie - niepasujące do siebie formy aktywności w jedną spójną całość, nadając podróży nowy i niezapomniany wymiar.  

Podróżujemy tak, by wychodzić przygodzie naprzeciw, jednak nie rezygnujemy z planowania, zapewnienia oczekiwanego poziomu komfortu i przede wszystkim bezkompromisowego bezpieczeństwa. 

 

 

 


KORSYKA-GORY-MOTO-DAZWZMOTORYZOWANA FORMUŁA... Indywidualnego charakteru i swoistego clou wycieczkom turystycznym i wyprawom podróżniczym nadaje formuła ich organizacji - podróżujemy motocyklami i wszystkim co choć trochę je przypomina... Podróżujemy wszystkim, co pozwala szybko się przemieszczać z wiatrem we włosach...  Jak tylko się da, gdzie się tylko się da i kiedy tylko się da podróżujemy w formule zmotoryzowanej...

Od lat łączymy pasję podróżowania i poznawania świata z młodzieńczym zamiłowaniem do motocykli.

Naszą pasją zarażamy innych... Budujemy nową jakość turystyki - turystykę motocyklową bez granic... turystykę motocyklową z pasją!

 

 


 

 

HISZPANIA-2018SYNDROM KRYZYSU... Turystyka motocyklowa bez granic, ale nie dla każdego...

 

Nie organizujemy czasu dla miłośników jazdy bez celu przed siebie - to byłoby zbyt łatwe.

Nie organizujemy czasu dla tych, którzy nim dysponują w nadmiarze - to byłoby zbyt trudne.

 

Organizujemy czas dla pochłoniętych codziennością, zapracowanych, często bardzo wymagających, ale zdecydowanych z naszych usług skorzystać.  Organizujemy wolny czas dla dojrzałych, doświadczonych życiowo, ustatkowanych, szanujących siebie i innych, zdecydowanych spędzać czas w towarzystwie i w sposób dobrze zorganizowany.

Nieco żartobliwie i z dystansem do sobie i do Was - zamieniamy syndrom kryzysu wieku średniego w dobrą zabawę i wielki fun... 

 

 

Tak więc, jeśli:

 

  • Planujesz zakup motocykla... Może już go masz... A może nie masz, ale gdybyś miał, to...
  • Pracujesz, zarabiasz, nie chomikujesz, a chętnie wydajesz... Nie szczędzisz, by ciekawie żyć...
  • Lubisz poznawać nowe zapachem, dotykiem i smakiem, ciekawi Cię świat...
  • Nie przeszkadza Tobie ciepło, zimno, słońce, deszcz, ani wiatr.. Kochasz dzień jakim jest...
  • Przeraża Cię sama myśl, że za 20 lat możesz bardziej żałować tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś... 

koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz w podróż, jedną z dostępnych TUTAJ.

.

ZESPÓŁ EKSPERCI


MACIEJ
ZWIERZYCHOWSKI
DANUTA
ZWIERZYCHOWSKA
MIRELA
SZYCHOWIAK
MICHAŁ
FRELICHOWSKI

WSPARCIE PARTNERSTWO


CERTYFIKATY WYRÓŻNIENIA


Translate all automatically »

Nie chcesz przeoczyć nowości i zmian?

Podaj e-mail i otrzymuj Newslettera

Zgadzam się - wysyłajcie mi newsletter (pamiętaj, że możesz zrezygnować w każdej chwili).