CARAVANINGOWA SKANDYNAWIA – zorganizowana wyprawa kamperami na NORDKAPP, LOFOTY i nad GEIRANGER

[NO-RV-1-06-24]
Termin

Terminy

07/06/2024
Cena

Cena

2200 €
Dystans KM

Dystans

~ ok. 5.500 km
Formuła

Formuła

Kamperami

Szczegóły wydarzenia

Opis
Opis
Mapa
Mapa
Plan
Program
Galeria
Galeria
O cenie
O cenie
Rezerwacje
Rezerwacje

Wstęp

Naturalny, surowy, wciąż dziki i nieskażony natłokiem cywilizacji, baśniowy i przepiękny świat na wyciągnięcie ręki – Skandynawia leżąca na skalistym półwyspie  z miejscem na dalekiej północy, określanym przez podróżników Dachem Świata, w którym mieszają się wody Oceanu Atlantyckiego i Oceanu Arktycznego…. Przylądek Północny – Nordkapp… To tutaj, przez okres dwóch i pół miesiąca słońce nie zachodzi wcale.  Niewiele jest atrakcji, które cieszyłyby się taką sławą. I choć nie leży bynajmniej w środku Europy i dotrzeć wcale tutaj niełatwo, co roku odwiedza go ponad 200 tysięcy turystów z całego świata… 

Propozycja zorganizowanej wyprawy caravaningowej w formule objazdowej w grupie kilku camperów na Przylądek Północny w Norwegii, na dystansie około 5,5 tys. km i w czasie przewidzianym 21 dni łącznie, pod opieką i przewodnictwem doświadczonego, zawodowego pilota wypraw turystycznych. W tranzycie do miejsca docelowego rejs nocny promem na trasie Gdańsk – Nynäshamn, przejazd drogami krajowymi Szwecji i Finlandii, starannie dobrane miejsca noclegowe/campingowe.  W miejscu docelowym – Norwegia – wyjątkowa trasa przejazdowa z Nordkapp, Narvikiem, Lofotami, Trondheim, Drogą Atlantycką, Drogą Trolli i królem norweskich fiordów – Geiranger … 

 

projekt i realizacja: S2B CAMPERS

Opis

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA OFERTY

RODZAJ WYDARZENIA: turystyka poznawcza i rekreacyjna, formuła objazdowa caravaningowa

DATY ORGANIZACJI:

  • FIX: 7.06. (PT) – 27.06.2024 (CZ)
  • FLEX: dowolna data dla rezerwacji grupowych (≥ 5 kamperów) z wyprzedzeniem min. 6 miesięcy 

MIEJSCE ORGANIZACJI:

 • tranzytowe: Polska, Szwecja, Finlandia
 • docelowe: Norwegia

ŚRODEK TRANSPORTU:

 • TRANSPORT DO MIEJSCA ORGANIZACJI: dojazd/powrót własny uczestników
 • RODZAJ TRANSPORTU DO MIEJSCA ORGANIZACJI: samochód specjalny campingowy uczestnika
 • TRANSPORT W MIEJSCU: 
  • DROGI: własny środek transportu uczestnika – samochód specjalny campingowy uczestnika
  • MORZE: promy pasażerskie

PROGRAM RAMOWY:

 • 4 d (+ noc) przejazd tranzytem z Polski do Nordkapp w Norwegii (tranzyt: Szwecja, Finlandia)
 • 15 d objazdowo wyznaczoną trasą w Norwegii części lądowej i stacjonarnym pobytem w miejscach objętych programem
 • 2 d (+ noc) przejazd tranzytem z Norwegii do Polski (tranzyt: Szwecja)

PUNKTY PROGRAMU:

 • FINLANDIA:
  • Santa Claus Village (Wioska Świętego Mikołaja), Marimekko Napapiiri
 • NORWEGIA:
  • Przylądek Północny Nordkapp
  • Narvik
  • Lofoty
  • Punkt na Kole Podbiegunowym (The Arctic Circle Centre)
  • Trondheim
  • Droga Atlantycka (The Atlantic Road)
  • Droga Trolli (Trollstigen)
  • Gudbrandsjuvet
  • Geiranger
 • SZWECJA

 

OPCJONALNE (płatne dodatkowo w miejscu organizacji):

 • organizacja transportu lokalnego
 • organizacja wycieczek fakultatywnych
 • organizacja wyżywienia w restauracjach/barach/tawernach
 • organizacja aktywności i atrakcji wg preferencji uczestników

Program, jak i poszczególne punkty mogą ulec zmianie na skutek nieprzewidzianych warunków drogowych,  nieprzewidzianych utrudnień w miejscach realizacji programu, jak i innych zdarzeń niezależnych od Organizatora.

ŁĄCZNY DYSTANS: ok. 5.500 km

DYSTANS DZIENNY (min – max):

 • tranzyt: 400-690 km
 • turystycznie w miejscu docelowym: 150-350 km

RODZAJ SZLAKU: dobrej jakości drogi asfaltowe płatne i niepłatne

POZIOM TRUDNOŚCI:

 • 3/10 łatwy dla uczestników z doświadczeniem w turystyce caravaningowej objazdowej
 • 5/10 średni dla uczestników bez doświadczenia w turystyce caravaningowej objazdowej

LICZEBNOŚĆ GRUPY (min-max): 5-8 kamperów/załóg

DODATKOWE:

PLAN WYPRAWY opisany ofertą podlega aktualizacji każdorazowo przed rozpoczęciem imprezy dla warunków terytorialnych, pogodowych i innych mających wpływ na możliwość jego realizacji.

Informacje na temat poszczególnych krajów tranzytowych i docelowego dostępne na stronach MSZ:

DOKUMENTY DO POBRANIA:  w zakładce INFORMACJE

 


UZUPEŁNIAJĄCO

CZYM I DLA KOGO PROPOZYCJA?

Jest wyjazdem turystycznym, z definicji nastawionym na poznanie kraju, ciekawych miejsc i lokalnej kultury. Kolejną z realizowanych w tej destynacji w formule stacjonarno-objazdowej na 4 koła. Uczestnicy podróżują w grupie, spędzają czas zorganizowany pod opieką pilota/opiekuna, a wolny według własnych preferencji, dbają o dobre relacje i wzajemnie się wspierają. Główny nacisk w organizacji położony został na dobór miejsc o dużej atrakcyjności turystycznej, zapewnieniu równowagi pomiędzy czasem podróżowania, a czasem spędzanym stacjonarnie oraz stworzeniu warunków do nawiązania dobrych relacji pomiędzy uczestnikami, przy jednoczesnej dbałości o zachowanie oczekiwanej prywatności.

Propozycja odpowiednia dla wszystkich, którzy marzą o dalekich podróżach, a nie dysponują odpowiednim doświadczeniem i czasem niezbędnym do dobrego zorganizowania tego typu wyjazdu. Dla wszystkich, którzy czują się zdecydowanie bardziej komfortowo w asyście kogoś, kto poprowadzi, doradzi, pomoże, zorganizuje, skomunikuje, dosłownie – wyręczy i pozwoli cieszyć się czasem i miejscem, pozwoli w pełni się zrelaksować przejmując na siebie obowiązki związane z organizacją. 

 

JAKI JEST PLAN W SKRÓCIE?

Podróż podzielona została na 3 umowne etapy: 1. Tranzyt do/w kierunku miejsca docelowego w Norwegii, 2. Destynacja – miejsce docelowe Norwegia od Nordkapp na południe wzdłuż wybrzeża do Króla Fiordów Geirangera, 3. Tranzyt z/w kierunku powrotnym do Polski.

Wyruszamy dnia 1-go popołudniu (promem z Gdańska do Szwecji) w kierunku Przylądka Północnego Nordkapp w Norwegii. Etap 1 tranzytu zajmie nam do 4 dni, w czasie których zaplanowane zostały wyjątkowe atrakcje w krajach tranzytowych. Na etap 2, właściwy turystycznie, przewidzianych zostało 15 dni stacjonarnie-objazdowo wg opracowanego, autorskiego programu jak niżej, ze wsparciem organizacyjno-logistycznym w miejscach stacjonowania grupy (na życzenie: organizacja czasu wolnego, organizacja wycieczek fakultatywnych, organizacja transportu lokalnego itp.). Po nieco ponad 2 tygodniach niezwykłych wakacji Etap 3 i powrót w czasie przewidzianym na 2 dni, w sporej wciąż części drogami Norwegii i Szwecji do portu w Nynäshamn i dalej nocnym promem do Polski. Wracamy 21 naszej podróży w godzinach południowych.  

 


JAKA JEST FORMUŁA?

Uczestnicy docierają na miejsce umownego rozpoczęcia imprezy (miejsce wskazane w Road Book) na własny koszt i organizację. 

Program wyprawy uwzględnia potrzeby turystyczne i wypoczynkowe – przejazd wyznaczoną trasą i realizacja punktów programu odbywać się będzie w formule zorganizowanej i grupowej, dla której Organizatorzy przewidzieli osobę kierującą (Pilota-Kierownika grupy) we własnym pojeździe campingowym, pozostającą do dyspozycji Uczestników w całym okresie trwania wyprawy i przez czas 24/7. Szczegóły programu zostaną przedstawione uczestnikom wyprawy w formie tzw. ROAD BOOK z naniesionymi istotnymi punktami GPS i udostępnione na kilka dni przed wyjazdem. 

Formuła objazdowa wypraw caravaningowych zakłada realizację wszystkich punktów programu w przewidzianych ramach czasowych, lecz bez szczegółowego i napiętego harmonogramu. Taka formuła pozostawia dużo swobody Uczestnikom wyjazdu, a Pilotowi odpowiedzialnemu za pełną realizację celów możliwość dopasowania przebiegu programu do aktualnych warunków otoczenia, w tym potrzeb Uczestników.

Program objazdowy realizowany wg sprawdzonego schematu: 

 • przejazd dzienny karawaną prowadzoną przez Pilota odbywa się zgodnie z planem czasowym i pomiędzy wskazanymi w Road Book miejscami stanowiącymi zaplanowane atrakcje turystyczne i miejsca  zaplanowanego biwakowania nocnego
 • Uczestnicy wyprawy mogą poruszać się poza karawaną, własnym tempem i realizować własny plan przejazdu wyłącznie pomiędzy miejscami zaplanowanego biwakowania (miejsca nocnego biwakowania stanowią punkty kontrolne kompletacji grupy)
 • przemieszczanie się karawany prowadzonej przez Pilota pomiędzy miejscami nocnego biwakowania odbywa się z zachowaniem zasady zapewnienia Uczestnikom 1-2 postojów piknikowych w ciągu dnia podróży o łącznym czasie trwania do 90 min. oraz postojów przewidzianych na miejsca turystyczne, zgodnie z planem w Road Book
 • dojazd karawany prowadzonej przez Pilota do miejsca biwakowania nocnego do godz. 19:00 
 • obozowanie/biwakowanie w miejscach zaplanowanych maksymalnie do 3 dób w programie jednej wyprawy
 • opuszczanie miejsc biwakowania w dniu wyjazdu do godz. 8:30

Pilot-kierownik wyprawy odpowiedzialny jest za sprawną organizację w grupie, prowadzenie grupy wyznaczoną trasą, realizację przedmiotową i terminową przewidzianego programu, komunikację i koordynację, wsparcie tłumaczeniowe w miejscach turystycznych. W przypadku więcej niż jednej grupy poruszać się one będą swoim własnym tempem z przydzielonym własnym pilotem, a konsolidacja grup następować będzie w wyznaczonych miejscach organizacji części wspólnej (miejsca atrakcji turystycznych, miejsca biwakowania).

 

TERMIN WYPRAWY, A WARUNKI POGODOWE

Półwysep Skandynawski, w szczególności Norwegia jest położona w klimacie umiarkowanym. Jej północna część znajduje się w strefie chłodnego morskiego klimatu umiarkowanego, a nawet subpolarnego (krańce północne), środkowa i południowa zaś w strefie morskiego klimatu umiarkowanego,

Latem średnia temperatura dobowa oscyluje w okolicach 16 stopni Celsjusza, choć potrafi niejednokrotnie przekroczyć nawet 30 stopni. Woda w oceanie podczas tej samej pory roku ma do 23 stopni Celsjusza, co przewyższa temperaturę morza bałtyckiego. Do najcieplejszych miesięcy na Półwyspie Skandynawskim należy czerwic i lipiec, w którym statystyczna roczna temperatura nocna również jest najwyższa. Lipiec i czerwiec charakteryzuje ponadto najwyższy index UV, co czyni te miesiące najlepszymi do uprawiania turystyki krajobrazowej.

 


DLACZEGO Z NAMI, CO WYRÓŻNIA OFERTĘ?

 • ORGANIZATOR TURYSTYCZNY – jesteśmy legalnie działającymi organizatorami turystyki, zarejestrowanymi w Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) więc Twój wyjazd jest zabezpieczony całkowicie i w dwóch filarach: za pomocą gwarancji ubezpieczeniowych udzielnych nam przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe oraz przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • UBEZPIECZENIA PODRÓŻNE – w ramach zawartej z nami umowy otrzymujesz w cenie każdej imprezy turystycznej i odpowiednio do destynacji pakiet ubezpieczeń podróżnych w przedmiocie: Kosztów Leczenia i Pomocy Assistance (KL), Kosztów Ratownictwa (KR), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Odpowiedzialności Cywilnej (OC) – szczegóły w umowie o udział w imprezie turystycznej i OWU zawartego ubezpieczenia
 • UBEZPIECZENIA KOSZTÓW REZYGNACJI – w naszej ofercie poza możliwością zwiększenia sum ubezpieczeń również Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania imprezy Turystycznej
 • INTEGRACJA I RELACJE –  jesteśmy częścią grupy, integrujemy i bawimy się wspólnie z Wami, dbając czujnie o bezpieczeństwo, sprawną realizację i wyłącznie pozytywne wrażenia. Stwarzamy warunki do budowania wartościowych i trwałych relacji, szanując jednocześnie Waszą prywatność.
 • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – wszyscy nasi klienci objęci są nagrodowym programem lojalnościowym MOTOloyalty – dającym wymierne korzyści ze stałej współpracy…

Ofert podobnych znaleźć można kilka. Spośród wszystkich dostępnych naszą wyróżniają:

 • JAKOŚĆ PREMIUM za przystępną cenę – nie jest ofertą budżetową, zapewniamy podwyższony standard obsługi i bytowy w miejscu organizacji
 • PODRÓŻE W GRUPACH – adresatami oferty i potencjalnymi uczestnikami są osoby świadome i zdecydowane na podróże w grupach i przy wsparciu/pod opieką organizatora
 • CAMPERY Z SIECI PARTNERÓW – w ramach opcji dodatkowych mogą zostać dostarczone i wynajęte nowoczesne campery z sieci naszych Partnerów, przekazane do pełnej dyspozycji uczestnika od pierwszego do ostatniego dnia uczestnictwa w wyprawie, również w czasie wolnym/niezorganizowanym
 • SPRAWDZONE MIEJSCA CAMPINGOWE – wszystkie miejsca campingowe starannie wybrane i  opłacane przez Organizatora
 • OPIEKUN Z DOŚWIADCZENIEM – opieka 24/7 doświadczonego i zawodowego pilota-kierownika wyprawy, ze znajomością języka obcego, ze znajomością tras i miejsc ujętych w programie
 • ASYSTENT PODRÓŻY HOT-LINE dostępny i umożliwiający stały kontakt 24/7 z zespołem organizatora na co najmniej 1 miesiąc przed datą wyjazdu
 • INDYWIDUALNA POMOC W PODRÓŻY  – ad hoc organizacja czasu wolnego, wycieczek fakultatywnych, transportu lokalnego na życzenie uczestnika w czasie trwania wyprawy 
 • DOPRACOWANY PLAN I PROGRAM  – formuła wyjazdów stawia bardzo wysoko potrzeby turystyki poznawczej i towarzyskiej, podróż w szczegółowo zaplanowanych ramach programowych, przy dużej intensyfikacji zróżnicowanych tematycznie punktów programu, bez utraty cennego czasu na niezaplanowane działania.
 

 

Mapa

Mapa wycieczki

Program

ETAP 1
TRANZYT: POLSKA SZWECJA FINLANDIA NORWEGIA

Etap przewidziany przede wszystkim na tranzyt (możliwie sprawne i szybkie osiągnięcie właściwego celu wyprawy).

Spotykamy się w wyznaczonym miejscu i dniu w okolicach przystani promowej PŻB Polferries w Gdańsku około godziny 16:00. O godz. 18:00 odpływa prom, którym popłyniemy do Nynäshamn w Szwecji. Mamy przed sobą 18 godzin wspólnego żeglowania i czas na poznanie, a dalej 3 dni wspólnej podróży drogami do miejsca najdalej wysuniętego na północ Półwyspu Skandynawskiego i najdalej na północ Europy – Przylądka Nordkapp.   

Tranzyt kojarzy się z nudą i koniecznością, niemniej nasz pilot, znający doskonale trasę, poprowadzi nas nie tylko nudnymi drogami krajowymi. Niezwykle interesującym miejscem na postój i biwakowanie będzie wioska reniferów, zaprzęgów i Św. Mikołaja – Santa Claus Village, Marimekko Napapiiri w Finlandii.

Na etapie tym zaplanowana została kolacja powitalna, połączona z integracyjną dla wszystkich uczestników wyprawy, której organizacja zostałą włączona w cenę i program wyprawy.

Czas ok. 24 godz. (+ prom, +postoje)
Trasa ok. 1900 km (+prom)
Dalej
ETAP 2
NORWEGIA: Nordkapp Narvik Lofoty Trondheim Droga Atlantycka Droga Trolli Geiranger

Właściwy etap realizacji celu naszej caravaningowej wyprawy, który rozpoczniemy na Przylądku Północnym Nordkapp i zakończymy  gdzieś na wysokości króla norweskich fiordów – Geiranger, przechodząc płynnie do etapu 3 – niespiesznego tranzytu powrotnego.

W czasie zaplanowanych na ten najważniejszy etap 15 dni pokonamy dystans około 4 tys. km drogami pośród fiordów, zahaczając Narvik, obozując na Lofotach, zwiedzając klimatyczny Trondheim, pokonując zjawiskową drogę wybudowaną dosłownie na oceanie, zobaczymy trolle, spędzimy czas w pobliżu, a może nawet pod samym nawisem olbrzyma Geiranger. Na każdym przejechanym kilometrze, w każdym miejscu postojowym towarzyszyć nam będą niepowtarzalne, jedyne takie w Europie zjawiskowe krajobrazy i niepowtarzalny klimat.

 

Czas ok. 70 godz. (+ promy, + postoje)
Trasa ok. 4000 km
Dalej
ETAP 3
TRANZYT: NORWEGIA SZWECJA POLSKA

Kończymy naszą wspaniałą Norwegię, choć nadal spędzimy najbliższe dni w Skandynawii. Czas wracać do domu. Etap przewidziany przede wszystkim na tranzyt (możliwie sprawne i szybkie osiągnięcie właściwego celu wyprawy), niemniej podobnie, jak w etapie 1 tak i teraz zaplanowana trasa prowadzić będzie nas w części poza autostradami. Niezwykle interesującym miejscem na postoje i biwakowanie będzie jezioro Storsjo w Norwegii, lub okolice Torsby w Szwecji. 

Kończymy nocnym rejsem Nynäshamn (18:00) – Gdańsk (12:00), z noclegiem na promie. Na etapie tym zaplanowana została  kolacja pożegnalna dla wszystkich uczestników wyprawy, której organizacja zostałą włączona w cenę i program wyprawy.

Czas ok. 12 godz. (+prom, +postoje)
Trasa ok. 1000 km (+ prom)
Dalej

O cenie

REGULARNA, podstawowa dla minimum organizacyjnego 5 załóg/kamperów:

 • 2.200 € / 1 kamper z 1 osobą załogi (stała dla minimum organizacyjnego)
 • +250 / każda dodatkowa osoba załogi / uczestnik towarzyszący (koszt ubezpieczenia, opłaty campingowe, organizacja) 

 

PŁATNOŚCI I UMOWA:

 • 30% opłaty rezerwacyjnej w terminie do 5 dni od zgłoszenia udziału / dokonania rezerwacji / zawarcia umowy
 • 70% pozostałej kwoty umowy w terminie ustalonym umową (30-45 dni przed datą imprezy)

Umowa zawierana jest elektronicznie w formie dokumentowej i w systemie rezerwacyjnym online. Płatności bezgotówkowe obsługuje platforma PayU.

 


GWARANCJA STAŁEJ CENY I ZWROTÓW:

 • gwarancja ceny dla minimum organizacyjnego 5 kamperów
 • możliwość zorganizowania imprezy poniżej minimum organizacyjnego 5 kamperów przy akceptacji zmiany ceny przez wszystkich uczestników
 • zwrot 100% wpłat w przypadku braku minimum organizacyjnego 5 kamperów i braku zgody wszystkich uczestników na zmianę ceny
 • zwrot 100% wpłat w przypadku czynników uniemożliwiających przeprowadzenie imprezy przez Organizatora i jej odwołania

 

Cena zawiera
 • formalny udział i ubezpieczenie uczestnika w imprezie turystycznej (zgłoszenie uczestnika w TFG/TFP)
 • opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowy dla legalnie działających organizatorów)
 • 1x przeprawa promowa Gdańsk – Nynäshamn z miejscem sypialnym w kabinie 4-osobowej
 • 1x przeprawa promowa Nynäshamn – Gdańsk z miejscem sypialnym w kabinie 4-osobowej
 • 3x przeprawa promowa lokalnie – fiordy norweskie (Bodø – Moskenes, Kanestraum – Halsa, Sølsnes – Åfarne)
 • 3x zorganizowany posiłek regionalny (tradycyjna kuchnia lokalna) dla uczestników
 • wszystkie opłaty dobowe płatnych miejsc campingowych  (opłata za parcele, pojazd, za osoby załogi, opłaty za prąd i wodę, jeśli dostępne)
 • 1x pakiet powitalny uczestnika (upominki i gadżety okolicznościowe, naklejka)
 • foto i wideo-relacja wspólna dla wszystkich uczestników
 • pełen pakiet usługi pilockiej i przewodnickiej, tj:
  • 24/7 TRAVEL MANAGER – opieka formalna Pilota-Kierownika wyprawy na całej trasie przejazdowej (koordynacja i realizacja programu imprezy, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna) 
  • 12/7 PILOT CAR ON ROAD- prowadzenie caravany Uczestników pojazdem campingowym Organizatora na wszystkich odcinkach drogowych przewidzianych w programie 
  • 12/7 TOUR GUIDE ON ROAD – obsługa Pilota Wycieczki w ruchu i w czasie przejazdu caravany drogami przewidzianymi w programie (informowanie Uczestników caravany o mijanych miejscach, komunikacja z grupą Uczestników za pomocą CB-radia)
  •  12/7 TOUR GUIDE ON SITE – obsługa Pilota Wycieczki w miejscu atrakcji turystycznych przewidzianych w programie (informacja ogólna o miejscu, ciekawostki, oprowadzanie grupy, obsługa tłumaczeniowa)
  • 12/7 TRAVEL ASSIST – opieka i obsługa indywidualna Uczestników (pomoc w organizacji czasu wolnego, w załatwianiu różnych spraw w podróży) 
Cena nie zawiera
 • pojazdów specjalnych campingowych (kamperów)
 • paliwa do kamperów
 • ubezpieczeń kamperów własnych uczestników (wymagane ubezpieczenie OC+ASSISTANCE na EUROPĘ)
 • opłat drogowych, parkingowych i innych w trasie, poza campingami postojów dobowych
 • kosztów pomocy drogowej w przypadku zaistniałej potrzeby, wykraczających poza zakres ubezpieczeń
 • ubezpieczeń dodatkowych uczestników poza wskazanymi
 • biletów wstępu do punktów atrakcji turystycznych
 • wyżywienia poza wskazanym w PUNKTACH PROGRAMU
 • transportu lokalnego
 • organizacji wycieczek fakultatywnych
 • organizacji wyżywienia w restauracjach/barach/tawernach
 • organizacji aktywności i atrakcji wg preferencji uczestników
 • napiwków i innych opłat zwyczajowych
 • innych poza wskazanymi w ofercie

Rezerwacje

JAK DOKONAĆ REZERWACJI?

System sprzedaży internetowej umożliwia łatwe zgłoszenie udziału przez przycisk „OTWÓRZ FORMULARZ REZERWACJI ONLINE” odpowiednio dla daty wydarzenia, przy której się znajduje. Użyj przycisku, by otworzyć i wypełnić prosty formularz z danymi zgłaszanych uczestników, zatwierdź w formularzu Swoją rezerwację i ciesz się wyjazdem. Umowa zostanie przesłana automatycznie na adres e-mail, a o kolejnych etapach przypominać będą powiadomienia SMS i e-mail. W razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z bezpośredniego kontaktu z nami – zadzwoń 512 818 380, lub napisz

Nie zastanawiaj się dłużej, ktoś może Cię uprzedzić! REZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Zarezerwuj już teraz