ISLANDIA czterech żywiołów i bliskie spotkanie 1 stopnia… – south Iceland classic VAN tour

[EU-IS-BUS-1]
Termin

Terminy

25/06/2023 01/09/2023
Cena

Cena

1750 €
Dystans KM

Dystans

~ ok. 1800 km
Formuła

Formuła

bus

Szczegóły wydarzenia

Opis
Opis
Mapa
Mapa
Plan
Program
Galeria
Galeria
O cenie
O cenie
Rezerwacje
Rezerwacje

Wstęp

Mieniące się w słońcu czapy lodowców, a na ich tle czynne i wygasłe kratery wulkanów, gorące źródła, geizery, naturalne SPA i laguny, postrzępione skały fiordów z rozbijającymi się o nie falami, bezkresne połacie pokryte czarną lawą i leśne oazy pośrodku niczego… Gdzieś tam – skrywane w zaroślach, pośród domków torfowych niczym z baśni o Hobbitach Tolkiena – Elfy… Taka jest właśnie Islandia – dzika, surowa, różnorodna, przepiękna i nieco tajemnicza. 

Krótka, bo zaledwie 8-dniowa, stacjonarno-objazdowa, intensywna, efektywna i efektowna eksploracja południowej części Wyspy Czterech Żywiołów, w klasycznym programie ze Złotym Kręgiem i najczystszym powietrzem w Europie.  Przelot w towarzystwie pilota, kameralna grupa, komfortowy van na miejscu, 2 bazy noclegowe przez cały okres pobytu, zwiedzanie road trip i trekking w standardzie, w opcjach dla wymagających boat trip i horse trip, wszystkie aktywności przeplatane relaksem w geotermalnych spa. Wycieczka dla zorientowanych na podróże i niewymagających nadmiernego luksusu, nieco surowa, jak surowe miejsce do którego prowadzi, za to niewyobrażalnie zjawiskowa i wyjątkowa.  Klasyka w turystycznym kalendarzu Europejczyka – Islandia w pigułce i dla wielu wstęp do kolejnych, odważniejszych eksploracji… być może Tour de Iceland by motorbikes and campers…  🙂 

 

manager projektu i pilot: JOANNA PYTLEWSKA – certyfikowany pilot po Islandii 

 

Opis

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA OFERTY

RODZAJ WYDARZENIA: turystyka poznawcza, formuła stacjonarno-objazdowa

DATY ORGANIZACJI:

  • FIX: 25.06 (ND) – 2.07.2023 (ND)
  • FIX: 1.09 (PT) – 8.09.2023 (PT)
  • FLEX: dowolna data dla rezerwacji grupowych (≥ 5 uczestników) z wyprzedzeniem min. 6 miesięcy 

MIEJSCE ORGANIZACJI: Islandia południowa część

FORMUŁA:
Przelot do miejsca organizacji (Islandia) i powrót liniami lotniczymi. W miejscu organizacji-Islandia programowo turystyka objazdowa 9-osobowym vanem pod opieką pilota w małej grupie turystycznej.

ŚRODEK TRANSPORTU:

 • TRANSPORT DO MIEJSCA: linie lotnicze, przelot na koszt własny uczestników (dodatkowa opłata niewłączona do oferty)
 • TRANSPORT W MIEJSCU: samochód organizatora van klimatyzowany z kierowcą/pilotem
PROGRAM RAMOWY:
 • przylot/odlot Keflavik (KEF)
 • 8 dni aktywnego zwiedzania południowej części wyspy z zakwaterowaniem w 2 bazach wypadowych
ŁĄCZNY DYSTANS: ok. 1800 km

DYSTANS DZIENNY (min – max): 140 km –520 km

RODZAJ SZLAKU:

 • dobrej jakości drogi asfaltowe (90%)
 • drogi utwardzone i szutrowe (10%)

POZIOM TRUDNOŚCI: 3/10 łatwy

LICZEBNOŚĆ GRUPY (min-max): 5-8  (w jednej grupie z pilotem)

GŁÓWNE PUNKTY PROGRAMU:

 • Rejkiawik – stolica Islandii
 • największy lodowiec Europy – Vatnajokul
 • klify Dyrholaey
 • czarna plaża w Vik
 • pola magmowe
 • wodospad Seljalandsfoss
 • wodospad Gljufrabui
 • wodospad Skogafoss
 • wodospad Kvernufoss
 • laguna lodowcowa Jokulsarlon
 • portowe miasteczka i osady rybackie
 • kanion rzeki Fjadrargljufur
 • Park Narodowy Thingvellir i dolina ryftowa Thinkvellir – miejsce styku dwóch tektonicznych płyt kontynentalnych
 • pole geotermalne Geysir
 • wodospad Gullfoss
 • wygasły wulkan Kerid
 • gorące źródła
 • wioska Arnarstrapi
 • półwysep Reykjanes i pola geotermalne (Blue Lagoon lub Sky Lagoon)

Program, jak i poszczególne punkty mogą ulec zmianie na skutek nieprzewidzianych warunków drogowych,  nieprzewidzianych utrudnień w miejscach realizacji programu, jak i innych zdarzeń niezależnych od Organizatora.


DODATKOWE:

 • PLAN WYCIECZKI opisany ofertą podlega aktualizacji każdorazowo przed rozpoczęciem imprezy dla warunków terytorialnych, pogodowych i innych mających wpływ na możliwość jego realizacji.
 • Informacje na temat krajów tranzytowych i docelowego dostępne na stronach MSZ:

 

UZUPEŁNIAJĄCO

CZYM I DLA KOGO PODRÓŻ?

Kilkudniowa wycieczka przyrodniczo-krajoznawcza na najpiękniejszą wyspę Europy. W programie zwiedzania część południowa wyspy z wysuniętym na wschód lodowcem Vatnajökull i leżącym na północ od Reykjaviku tzw. Złotym Kręgiem – ok 300-kilometrową trasą wiodącą do trzech najpopularniejszych atrakcji przyrodniczych Islandii: obszaru geotermalnego Geysir, wodospadu Gullfoss i Parku Narodowego Thingvellir

Nacisk w organizacji wyprawy położony został na wyznaczenie możliwie najciekawszej trasy, z miejscami o dużej atrakcyjności turystycznej, zapewnieniu równowagi pomiędzy czasem podróżowania, a czasem spędzanym stacjonarnie oraz stworzeniu warunków do nawiązania dobrych relacji pomiędzy uczestnikami, przy jednoczesnej dbałości o zachowanie oczekiwanej prywatności.. Jest równocześnie wyjazdem turystycznym, z definicji nastawionym na poznanie kraju, ciekawych miejsc i lokalnej kultury.

Zakwaterowanie w hotelach, pensjonatach, lub komfortowych domach gościnnych, przynajmniej jeden posiłek przy stole dziennie, czynią z wyjazdu względnie komfortowy.

Propozycja odpowiednia dla wszystkich, którzy znajdującą w sobie ducha i zacięcie podróżnika, marzą o dalekich podróżach, a nie dysponują odpowiednim doświadczeniem i czasem niezbędnym do dobrego zorganizowania tego typu wyjazdu. Dla wszystkich, którzy czują się zdecydowanie bardziej komfortowo w asyście kogoś, kto poprowadzi, doradzi, pomoże, zorganizuje, skomunikuje, dosłownie – wyręczy i pozwoli cieszyć się czasem i miejscem, pozwoli w pełni się zrelaksować przejmując nudne i pracochłonne zadania organizacyjne. 

 

JAKI JEST PLAN W SKRÓCIE?

Wylot z Polski (GDN) w piątek wcześnie rano z lądowaniem w Keflaviku (KEF) tego samego dnia przed południem, lub z dowolnego innego lotniska (dogodne połączenia Wrocław, Warszawa) i dowolnie innym lotem do Keflavik na Islandii w terminie i czasie pozwalającym dotrzeć na miejsce wyznaczonej zbiórki DNIA 1 programu (miejsce i godzina zbiórki zostaną określone w dokumencie ROAD BOOK wydanym na około 1 tydzień przed data podróży).

To lotnisko Keflavik jest punktem początkowym i końcowym naszej zorganizowanej wycieczki eksploracyjnej po Islandii. Nasz pilot wspólnie z grupą odbiera przygotowane auto z wypożyczalni i jeszcze tego samego dnia rozpoczyna się 8-dniowa przygoda w części południowej wyspy – uważanej za najpiękniejszy jej fragment. Dwa miejsca noclegowe, 2 bazy wypadowe przewidziane do realizacji całego programu. Z nich odbywać się będą codzienne eksploracje wyspy wg przygotowanego i sprawdzonego programu.

Powrót na lotnisko i wylot powrotny 8 dnia pobytu w piątek w godzinach wieczornych z Keflaviku (KEF) do Polski.  Ze względu na korzystne ceny połączeń rekomendujemy jednak skorzystanie z połączenia sobotniego w godzinach rannych. Różnica w cenie biletu i brak konieczności odbywania lotu powrotnego w godzinach nocnych zrekompensuje zapewne wieczór w kameralnej stolicy Islandii.

Poniżej przykładowe połączenia na rekomendowane daty lotów:

 

JAKA JEST FORMUŁA?

Uczestnicy docierają na miejsce przelotem na własny koszt i organizację (udzielamy wsparcia przy wyborze i zakupie biletów lotniczych, nie obsługujemy zakupu grupowego, do którego wymaganych jest min. 10 osób w grupie z/do tego samego miejsca wylotu/powrotu).

Program pobytu uwzględnia potrzeby turystyczne – przejazd wyznaczoną trasą i realizacja punktów programu odbywać się będzie w formule grupowej, dla której organizatorzy przewidzieli osobę kierującą (pilota-kierownika grupy). 

Dla każdej 8 osobowej grupy turystycznej przydzielony zostanie 1 pilot wyprawy odpowiedzialny za sprawną organizację w grupie, prowadzenie grupy wyznaczoną trasą, realizację przewidzianego programu, komunikację i koordynację w miejscu realizacji programu, wsparcie tłumaczeniowe w miejscach turystycznych. 


 

DLACZEGO Z NAMI, CO WYRÓŻNIA OFERTĘ?

 • ORGANIZATOR TURYSTYCZNY – jesteśmy legalnie działającymi organizatorami turystyki, zarejestrowanymi w Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych (CEOTiPUNPUT) więc Twój wyjazd jest zabezpieczony całkowicie i w dwóch filarach: za pomocą gwarancji ubezpieczeniowych udzielnych nam przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe oraz przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • UBEZPIECZENIA PODRÓŻNE – w ramach zawartej z nami umowy otrzymujesz w cenie każdej imprezy turystycznej i odpowiednio do destynacji pakiet ubezpieczeń podróżnych w przedmiocie: Kosztów Leczenia i Pomocy Assistance (KL), Kosztów Ratownictwa (KR), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), Odpowiedzialności Cywilnej (OC) – szczegóły w umowie o udział w imprezie turystycznej i OWU zawartego ubezpieczenia
 • UBEZPIECZENIA KOSZTÓW REZYGNACJI – w naszej ofercie poza możliwością zwiększenia sum ubezpieczeń również możliwość Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji i Przerwania imprezy Turystycznej
 • INTEGRACJA I RELACJE –  jesteśmy częścią grupy, integrujemy i bawimy się wspólnie z Wami, dbając czujnie o bezpieczeństwo, sprawną realizację i wyłącznie pozytywne wrażenia. Stwarzamy warunki do budowania wartościowych i trwałych relacji, szanując jednocześnie Waszą prywatność.
 • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – wszyscy nasi klienci objęci są nagrodowym programem lojalnościowym MOTOloyalty – dającym wymierne korzyści ze stałej współpracy…

Ofert podobnych znaleźć można kilka. Spośród wszystkich dostępnych naszą wyróżniają:

 • JAKOŚĆ PREMIUM za przystępną cenę – nie jest ofertą budżetową, zapewniamy podwyższony standard obsługi i bytowy w miejscu organizacji
 • PODRÓŻE W GRUPACH – adresatami oferty i potencjalnymi uczestnikami są osoby świadome i zdecydowane na podróże w grupach i przy wsparciu/pod opieką organizatora
 • MIEJSCA NOCLEGOWE – miejsca noclegowe zawsze w wysokim standardzie są starannie wybrane, większość stanowi naszą stałą bazę
 • OPIEKUN Z DOŚWIADCZENIEM – opieka 24/7 doświadczonego i zawodowego pilota-kierownika wycieczki, ze znajomością języka obcego, ze znajomością tras i miejsc ujętych w programie
 • ASYSTENT PODRÓŻY HOT-LINE – komunikator umożliwiający stały kontakt 24/7 z zespołem organizatora na co najmniej 1 miesiąc przed datą wyjazdu
 • USŁUGA W PODRÓŻY  – ad hoc organizacja czasu wolnego, wycieczek fakultatywnych, transportu lokalnego na życzenie uczestnika w czasie trwania wycieczki
 • DOPRACOWANY PLAN I PROGRAM  – formuła wyjazdów stawia bardzo wysoko potrzeby turystyki poznawczej i towarzyskiej, podróż w szczegółowo zaplanowanych ramach programowych, przy dużej intensyfikacji zróżnicowanych tematycznie punktów programu, bez utraty cennego czasu na niezaplanowane działania.

 

Mapa

Mapa wycieczki

Program

DZIEŃ 1
przelot GDAŃSK - Keflavik (KEF) Vik

PLAN DNIA:

 • przyloty z Gdańsk/Wrocław/Warszawa do Keflavik (KEF)
 • zbiórka na lotnisku KEF do godz. 11:00
 • odbiór auta – VAN 9 osobowy
 • przejazd do miejsca noclegowego nr 1 (okolice Vik, około 3h drogi z lotniska)
 • kolacja otwierająca i integracyjna, rozdanie pakietów powitalnych
 • wyżywienie: -/-/-
 • zakwaterowanie: okolice Vik
Czas ok. 3 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 225 km

Dzień przylotów do Reykjaviku, gdzie rozpoczynamy nasz ekscytujący i pełen wrażeń program.

Do dyspozycji mamy kilka dogodnych połączeń z kraju, m.in. z Wrocławia, Warszawy, czy Gdańska. Jeśli nie podróżowaliśmy wspólnie tym samym połączeniem, to po lądowaniu na lotnisku w REYKJAVIKU i dokonaniu formalności spotkacie naszego pilota, który stąd poprowadzi całą grupę. Zbiórka na lotnisku o godz. 11:00 (godzin, jak i miejsce mogą zostać zaktualizowane i podane uczestnikom przed datą imprezy, w zależności od rozkładu dostępnych lotów).

Witamy zatem na Islandii!

Jedziemy po odbiór naszego auta. To bardzo komfortowy 9-osobowy van, którym wspólnie będziemy podróżować. Naszym autkiem pojedziemy z Reykjaviku do oddalonego o około 200 km Vik, gdzie spędzimy dzisiejszą noc.

 

Dalej
DZIEŃ 2
Vik Seljalandsfoss Dyrholsey Reynisfjara Vik

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00
 • trekking po lodowcu
 • wodospad Seljalandsfoss i Gljufrabui
 • wodospad Skogafoss
 • wodospad Kvernufoss
 • jedno z najstarszych zabudowań w regionie i szansa sfotografowania z bliska islandzkich owiec
 • kąpiel w starym basenie geotermalnym
 • klify Dyrholsey, gdzie w sezonie letnim gniazdują Maskonury
 • przerwa obiadowa (obiado-kolacja powitalna w lokalnej restauracji)
 • czarna plaża Reynisfjara
 • OPCJA (jeśli czas pozwoli) jaskinia Gigjagja
 • OPCJA (jeśli czas pozwoli) pola łubinu
 • wyżywienie: B/L/-
 • zakwaterowanie: okolice Vik, jak noc poprzedzająca

 

Czas ok. 3 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 170 km

Z naszego miejsca noclegowego i bazy wypadowej po okolicy, zaraz po śniadaniu ruszamy na eksploracje wyspy.

Dzień pod znakiem wody zaczniemy od trekkingu po lodowcu, w czasie którego poznacie podstawy lodowych trekkingów. Wrócimy nieco na zachód w stronę Reykjaviku, aby odwiedzić 4 piękne (jak nie najpiękniejsze) wodospady Islandii, zatrzymamy się w jednym z najstarszych zabudowań w tej części wyspy i farmy islandzkich owiec, skorzystamy też z okazji do kąpieli w starym basenie geotermalnym.

Nieco wygłodniali zrobimy sobie przerwę na późny obiad (lub raczej obiado-kolację), który w ramach programu powitalnie organizujemy.

W drugiej części dnia odwiedzimy miejsce nazywane kiedyś Cape Portland, klify Dyrholsey z latarnią morską, robiąc super fotki nie tylko urwisku, ale i maskonurom, gniazdującym tutaj tłumnie w sezonie letnim. Poza sezonem letnim, choć maskonurów pewnie nie zobaczycie, to szansę na Zorzę Polarną są całkiem spore.

Na koniec dnia odpoczniemy na najbardziej znanej czarnej plaży świata i wejdziemy do bazaltowej jaskini.

.

Dalej
DZIEŃ 3
Vik Jokulsarlon Diamond Beach Hof Vik

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00
 • laguna lodowcowa Jokulsarlon (dla chętnych aktywność dodatkowa do wyboru pływanie kajakiem lub amfibią wśród topiącego się lodowca)
 • przerwa obiadowa
 • Diamentowa Plaża
 • przystanek i spacer po wiosce Hof
 • trekking do wodospadu Skaftafell
 • przystanek na fotografie przy polach lawowych
 • wyżywienie: B/-/-
 • zakwaterowanie: okolice Vik, jak noc poprzedzająca
Czas ok. 5 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 400 km

Dzień z dłuższą jazdą autem ale za to z niezwykle malowniczymi krajobrazami. Dalej pozostajemy przy żywiole wody. Tego dnia zobaczymy największy lodowiec na Islandii i jednocześnie jeden z największych lodowców w Europie – Vatnajokull. Dotrzemy na Diamentową Plażę gdzie prawdopodobnie zobaczymy foki pływające wśród brył lodowych. Gdzieś w drodze, najprawdopodobniej w okolicach lodowca zatrzymamy się na dłuższą przerwę obiadową. W zasięgu będą z pewnością pyszne hot-dogi z mięsem owczym, których niepowtarzalny smak kojarzyć się Wam będzie już na zawsze z Islandią. Dla „niemięsożerców” wegańska wersja też jest w zasięgu… 

Dalej
DZIEŃ 4
Vik Park Narodowy Thingvellir Selfoss okolice

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00
 • wykwaterowanie i wyjazd do godz. 8:30
 • Park Narodowy Thingvellir
 • pole geotermalne Geysir
 • wodospad Gullfoss
 • wygasły wulkan Kerid
 • trekking i kąpiel w dzikim gorącym źródle
 • przerwa obiadowa na farmie pomidorów
 • wyżywienie: B/-/-
 • zakwaterowanie: okolice Selfoss
Czas ok. 4 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 360 km

Zmieniamy miejsce noclegu i bazę wypadową. Zatrzymamy się w okolicach Reykjaviku. W dniu dzisiejszym odwiedzamy Golden Circle, zmierzając na spotkanie z islandzkimi gejzerami, wodospadami i kraterami. Staniemy jedną nogą na kontynencie euroazjatyckim, a drugą na północnoamerykańskim.

 

Dalej
DZIEŃ 5
Selfoss okolice Glymur Selfoss okolice

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00
 • OPCJA dla chętnych – jazda konna
 • OPCJA dla aktywnych – trekking na jeden z najwyższych wodospadów Islandii Glymur (wymagający!)
 • OPCJA dla mniej aktywnych/alternatywna do trekkingu – wycieczka naszym vanem po okolicy
 • wieczór integracyjny
 • wyżywienie: B/-/-
 • zakwaterowanie: okolice Selfoss, jak noc poprzedzająca
Czas ok. 3 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 200 km

Aktywny dzień z dłuższym trekkingiem i dość wymagającym dla aktywnych z alternatywną przejażdżką autem po okolicy dla mniej aktywnych. Do południa również opcja dla chętnych – jazda konna.

Zatem około południa całą grupą podjedziemy w pobliże jednego z najwyższych wodospadów na Islandii. Tutaj część grupy (a może cała?) w towarzystwie naszego pilota wyruszy pieszo raczej wymagającym szlakiem (zapewniamy Was, że wysiłek wynagrodzą jedne z najbardziej spektakularnych widoków na Islandii), pozostali odjadą naszym autem na wycieczkę po okolicy. 

 

 

Dalej
DZIEŃ 6
Selfoss okolice Reykjavik Selfoss okolice

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00
 • OPCJA dla chętnych – rejs, podglądanie wielorybów
 • zwiedzanie Reykjaviku
 • kąpiel w gorącym basenie na złocistej plaży nad brzegiem oceanu
 • wieczór integracyjny
 • wyżywienie: B/-/-
 • zakwaterowanie: okolice Selfoss, jak noc poprzedzająca
Czas ok. 2 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 140 km

Dzień w stolicy Islandii. Zaliczymy ten dzień raczej do chilloutowych, spokojnych, wyciszających, relaksujących. Zwiedzamy największe miasto na wyspie, zarazem kameralne miasteczko w europejskiej skali. Doświadczymy niezwykłego klimatu najdalej na północ położonej stolicy świata.

 

Dalej
DZIEŃ 7
Selfoss okolice Arnarstrapi Kirkjufell Selfoss okolice

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00
 • postój na kawę i islandzkie bułki cynamonowe w knajpce znanej z filmu “Sekretne życie Waltera Mitty”
 • plaża z fokami
 • kościółek “pośrodku niczego”
 • Jaskinia Trolla
 • wioska Arnarstrapi
 • stożkowa góra Kirkjufell
 • wyżywienie: B/L/-
 • zakwaterowanie: okolice Selfoss, jak noc poprzedzająca
Czas ok. 7 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 520 km

Wyprawa za zachodnią część wyspy i malowniczy półwysep Snaefellsnes. Zwiedzanie w stylu roadtrip. Zobaczymy urokliwe wioski, ikoniczną górę oraz niesamowite dzikie krajobrazy. Zatrzymamy się wielokrotnie na niepowtarzalne ujęcia foto. 

To nasz ostatni pełen dzień z noclegiem na wyspie. Dzisiaj więc oficjalnie pożegnamy Was i podziękujemy za udział w naszej wycieczce zapraszając na zorganizowany obiad (może obiado-kolację) z tradycyjną kuchnię islandzką. 

Wrócimy przed wieczorem do naszej bazy, aby zakończyć dzień pewnie przy lampce wina.

Dalej
DZIEŃ 8
okolice Reykjavik Reykjavik przelot Keflavik (KEF)-GDAŃSK

PLAN DNIA:

 • śniadanie do godz. 8:00, wykwaterowanie
 • wizyta w słynnych geotermalnych SPA (Blue Lagoon lub Sky Lagoon)
 • obiad pożegnalny
 • pola geotermalne na półwyspie Reykjanes
 • zwrot auta
 • po godz. 17:00 przejazd na lotnisko, pożegnanie odlatujących
 • wyżywienie: B/-/-
 • zakwaterowanie: — LOTY POWROTNE Keflavik (KEF) – Gdańsk/Wrocław/Warszawa
Czas ok. 2 godz. (+ postoje)
Trasa ok. 140 km

Po śniadaniu wykwaterowujemy się z naszej bazy. Ruszamy w kierunku lotniska w Reykjaviku, skąd odlatujemy do Polski tym samym, lub różnymi połączeniami. Zakładamy loty wieczorne, aby nie uronić niczego z dnia dzisiejszego. W drodze odwiedzimy słynne islandzkie SPA i pola geotermalne na półwyspie Reykjanes

Dla tych, którzy nie chcą, lub nie mogą odlecieć dzisiaj w godzinach wieczornych Reykjavik jest świetnym miejscem do spędzenia wieczoru i niezwykle łatwym w komunikacji pomiędzy centrum miasta, a lotniskiem. 

Dalej

O cenie

CENA REGULARNA, podstawowa:

 • 1.750 €/ 1 osoba, zakwaterowanie w pokoju TRIPLE, lub TWIN
 • 3.350 €/ 2 osoby PARA Uczestników, zakwaterowanie w pokoju DBL, lub TRIPLE
 

 

OPCJE UPUSTÓW I DODATKÓW DO CENY REGULARNEJ:

 • uczestnik towarzyszący (pokój DBL): cena regularna – 150 EUR  (= 1.600 EUR/os. towarzysząca)
 • uczestnik grupowy, rezerwacja dla min. 5 osóbcena regularna – 5% CENY REGULARNEJ (wymagany bezpośredni kontakt z Organizatorem tel. +48 512818380 i założenia rezerwacji grupowej)
 • gwarancja zakwaterowania w pokoju max. 2-osobowym (TWIN dla osób samotnie podróżujących, DBL dla par): cena regularna +300 €
 • zindywidualizowane posiłki (dopasowane do zadeklarowanej formuły diety): cena regularna +250 €

 

PŁATNOŚCI I UMOWA:

 • 30% opłaty rezerwacyjnej w terminie do 5 dni od zgłoszenia udziału / dokonania rezerwacji / zawarcia umowy
 • 70% pozostałej kwoty umowy w terminie ustalonym umową (najczęściej 30-45 dni przed datą imprezy, lub gotówką w dniu rozpoczęcia imprezy)

Umowa zawierana jest elektronicznie w formie dokumentowej i w systemie rezerwacyjnym online. Płatności bezgotówkowe obsługuje platforma PayU.


 

GWARANCJA STAŁEJ CENY I ZWROTÓW:

 • gwarancja ceny dla minimum organizacyjnego 5 uczestników
 • możliwość zorganizowania imprezy poniżej minimum organizacyjnego 5 uczestników przy akceptacji zmiany ceny przez wszystkich uczestników
 • zwrot 100% wpłat w przypadku braku minimum organizacyjnego 5 uczestników i braku zgody wszystkich uczestników na zmianę ceny
 • zwrot 100% wpłat w przypadku czynników uniemożliwiających przeprowadzenie imprezy przez Organizatora i jej odwołania

 

Cena zawiera
 • udział 24/7 polskojęzycznego pilota/kierownika/TL wycieczki na całej trasie opisanej programem
 • udział i ubezpieczenie uczestników imprezy turystycznej KL + NNW + BP na terenie Europy, do sumy ubezpieczenia 10.000,00 euro
 • opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • transfery lotniskowe i parkingowe
 • 1 miejsce w mini-VAN (9-osobowy, klimatyzowany z kierowcą, do dyspozycji w dni przewidziane programem podróżowania)
 • paliwo na całej trasie przejazdu objętego programem
 • opłaty drogowe i parkingowe wzdłuż całej trasy przejazdu
 • 1x wstęp do krateru wulkanu Kerid
 • 1x wizyta w SPA (Blue Lagoon lub Sky Lagoon)
 • 7x nocleg w hotelach, lub pensjonatach (domach gościnnych „guesthouse”) o standardzie BB – pokoje 2-3 osobowe z wyposażeniem (2-osobowe wyłącznie za dopłatą), łazienki
 • 7x B – śniadanie regionalne
 • 2x L – lunch/lekki obiad, kuchnia regionalna (set menu)
 • pakiet startowy uczestnika: koszulka okolicznościowa, naklejka
 • foto i wideo-relacja wspólna dla wszystkich uczestników
Cena nie zawiera
 • biletów lotniczych międzynarodowych
 • miejsca w pokoju 2-osobowym (dostępne za dodatkową opłatą, w opcjach rezerwacyjnych)
 • ubezpieczeń dodatkowych uczestników poza wskazanymi (dostępne również w opcjach rezerwacji online)
 • wyżywienia poza wskazanym w „CENA ZAWIERA” (koszt orientacyjny wyżywienia na miejscu ok. 30-60 EUR / posiłek typu obiad, kolacja)
 • napiwków i innych opłat zwyczajowych
 • innych poza wskazanymi w ofercie

Rezerwacje

JAK DOKONAĆ REZERWACJI?

System sprzedaży internetowej umożliwia łatwe zgłoszenie udziału przez przycisk „OTWÓRZ FORMULARZ REZERWACJI ONLINE” odpowiednio dla daty wydarzenia, przy której się znajduje. Użyj przycisku, by otworzyć i wypełnić prosty formularz z danymi zgłaszanych uczestników, zatwierdź w formularzu Swoją rezerwację i ciesz się wyjazdem. Umowa zostanie przesłana automatycznie na adres e-mail, a o kolejnych etapach przypominać będą powiadomienia SMS i e-mail. W razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z bezpośredniego kontaktu z nami – zadzwoń 512 818 380, lub napisz

Nie zastanawiaj się dłużej, ktoś może Cię uprzedzićREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Zarezerwuj już teraz